Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Bielskie biuro podróży OK Services Travel odwołało wyjazdy zagraniczne

0
Podziel się

Biała (PAP) - Bielskie biuro OK Services Travel odwołało środowe wyjazdy do
Bułgarii, Chorwacji i na grecką wyspę Korfu. W ogłoszeniu umieszczonym na stronie internetowej
poprosiło klientów, by nie przychodzili na miejsce zbiórek.

bErJwcbp

Biała (PAP) - Bielskie biuro OK Services Travel odwołało środowe wyjazdy do Bułgarii, Chorwacji i na grecką wyspę Korfu. W ogłoszeniu umieszczonym na stronie internetowej poprosiło klientów, by nie przychodzili na miejsce zbiórek.

Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną odwołania wyjazdów. Przedstawiciele firmy są niedostępni. Siedziba jest zamknięta, a na drzwiach umieszczono kartkę: "biuro nieczynne". Na stronie internetowej OK Services Travel podało, że "dalsze informacje zostaną przekazane w późniejszym terminie". Jak poinformowało Radio Zet, wiadomość na stronie biura pojawiła się we wtorek wieczorem.

Rzecznik marszałka śląskiego Aleksandra Marzyńska powiedziała PAP, że urząd nic o tym nie wie. "O sprawie dowiedzieliśmy się od dziennikarzy i ze strony internetowej biura. Jak dotąd, nie mamy żadnej oficjalnej informacji od tej firmy. Próbujemy się skontaktować z jej przedstawicielami" - powiedziała.

bErJwcbr

Biuro Podróży OK Services Travel na stronie internetowej informuje, że jest organizatorem wyjazdów autokarowych. Jest zrzeszone w Polskiej Izbie Turystyki. Wystawcą gwarancji ubezpieczeniowej jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa SA. (PAP)

szf/ kon/ amac/ jbr/

bErJwcbS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)