Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Bielskie biuro podróży OK Services Travel odwołało wyjazdy zagraniczne

0
Podziel się

#
dodatkowe informacje m.in. nt. zabezpieczenia finansowego biura
#

bErwwoet

# dodatkowe informacje m.in. nt. zabezpieczenia finansowego biura #

14.08. Bielsko-Biała (PAP) - Bielskie biuro OK Services Travel odwołało środowe wyjazdy do Bułgarii, Chorwacji i na grecką wyspę Korfu. W ogłoszeniu umieszczonym na stronie internetowej poprosiło klientów, by nie przychodzili na miejsce zbiórek.

Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną odwołania wyjazdów. Przedstawiciele firmy są niedostępni. Siedziba jest zamknięta, a na drzwiach umieszczono kartkę: "biuro nieczynne". Na stronie internetowej OK Services Travel podało, że "dalsze informacje zostaną przekazane w późniejszym terminie". Jak poinformowało Radio Zet, wiadomość na stronie biura pojawiła się we wtorek wieczorem.

bErwwoev

Rzeczniczka marszałka woj. śląskiego Aleksandra Marzyńska powiedziała PAP, że biuro nie poinformowało urzędu o swoich kłopotach. "O sprawie dowiedzieliśmy się od dziennikarzy, z którymi skontaktowali się klienci biura i ze strony internetowej OK Services Travel. Jak dotąd, nie mamy żadnej oficjalnej informacji od tej firmy. Próbujemy się skontaktować z jej przedstawicielami" - powiedziała.

Ponieważ rano nie udało się nawiązać kontaktu telefonicznego z szefami biura, przedstawiciel urzędu marszałkowskiego pojechał do Bielska-Białej do siedziby firmy. "Jesteśmy też w kontakcie z Ministerstwem Sportu i Turystyki, które z kolei jest w kontakcie z resortem spraw zagranicznych" - powiedziała Marzyńska. Zaznaczyła, że na razie nie wiadomo, czy obecnie poza granicami kraju wypoczywają klienci bielskiego biura.

Biuro Podróży OK Services Travel na stronie internetowej informuje, że jest organizatorem wyjazdów autokarowych. Jest zrzeszone w Polskiej Izbie Turystyki. Wystawcą gwarancji ubezpieczeniowej jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa SA.

Według Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych wysokość zabezpieczenia finansowego OK Services Travel wynosi 58 tys. zł.(PAP)

bErwwoeB

szf/ kon/ pad/

bErwwoeW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)