Notowania

bomby
04.11.2010 21:21

Bombowa histeria? Awaryjne lądowanie w Bombaju

Na pokładzie samolotu amerykańskich linii Delta było 247 osób.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrei Dimofte/CC/Flickr.com)

W związku z podejrzanym ładunkiem samolot amerykańskich linii Delta wylądował w czwartek w Bombaju przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa. Na pokładzie było 247 osób - podała stacja CNN, powołując się na rzecznika lotniska w Bombaju.

Samolot znajduje się w odizolowanym miejscu, gdzie saperzy i ochrona lotniska sprawdzają ładunek - powiedział Manish Kalghatgi.

_ - Przedstawiciele linii Delta w Amsterdamie poinformowali pilota, że w samolocie może znajdować się nieznany ładunek _ - powiedział rzecznik lotniska. W związku z tym linie zwróciły się do władz lotniska o przeprowadzenie dodatkowej kontroli.

Airbus A330 leciał z Nowego Jorku i miał międzylądowanie w Amsterdamie. Na pokładzie było 235 pasażerów i 12 członków załogi. Wszyscy bezpiecznie opuścili pokład - poinformowali przedstawiciele linii lotniczych Delta.

Pasażerów poproszono o pozostanie na lotnisku, dopóki ochrona nie skończy sprawdzania zawartości bagażu i towarów - powiedział krewny pasażerów, którzy znajdowali się na pokładzie.

W zeszłym tygodniu w lecących z Jemenu do USA samolotach znaleziono materiały wybuchowe przygotowane do zdetonowania. Paczki były wysłane z Jemenu do synagog w USA.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/167/t115111.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejne;bomby;w;przesylkach;eksplozja;w;centrum;aten,47,0,703023.html) Kolejne bomby w przesyłkach. Eksplozja w centrum Aten Bomby przeznaczone były dla ambasad Meksyku, Holandii i Belgii oraz do rąk prezydenta Francji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/3/t95747.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bomba;w;biurze;angeli;merkel,69,0,703557.html) Bomba w biurze Angeli Merkel? Policja znalazła podejrzany pakunek w gabinecie niemieckiej kanclerz. Wysłano go z greckiego ministerstwa gospodarki.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/139/t115083.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bomby;w;samolotach;do;usa;obama;dziekuje;za;pomoc,18,0,702482.html) Bomby w samolotach do USA. Obama dziękuje za pomoc Dzięki ich wywiadowi udało się wykryć ładunki ukryte w przesyłkach.
Tagi: bomby, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz