Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

CBŚ zlikwidowało kolejne laboratorium produkujące amfetaminę

0
Podziel się

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego
zlikwidowali kolejne nielegalne laboratorium, w którym produkowano
amfetaminę - poinformowała w poniedziałek Komenda Główna Policji.

bEiYZkyd

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali kolejne nielegalne laboratorium, w którym produkowano amfetaminę - poinformowała w poniedziałek Komenda Główna Policji.

Jest to ciąg dalszy sprawy, w wyniku której pod koniec stycznia funkcjonariusze CBŚ w miejscowości Przychód (woj. mazowieckie) zlikwidowali laboratorium amfetaminy i zatrzymali cztery osoby.

Te zatrzymania doprowadziły CBŚ do kolejnej posesji, na której produkowano amfetaminę. Tym razem, na działce w miejscowości Sokółka (powiat węgrowski), policjanci zabezpieczyli dwie kompletne linie produkcyjne i odczynniki do produkcji amfetaminy - podała KGP.

bEiYZkyf

Według śledczych, amfetamina miała trafić do warszawskich grup przestępczych oraz na rynek skandynawski. Policjanci CBŚ nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Pod koniec stycznia w Przychodzie, w pow. gostynińskim, policjanci zlikwidowali laboratorium, w którym pracowały cztery profesjonalne linie produkujące amfetaminę. Zatrzymano wówczas czterech mieszkańców Warszawy, którzy zorganizowali laboratorium oraz chemików, którzy w nim pracowali. Wszyscy zostali aresztowani.

Za produkcję amfetaminy grozi kara do 15 lat więzienia. (PAP)

gdy/ pz/ jbr/

bEiYZkyG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)