Notowania

katastrofa w smoleńsku
16.04.2010 08:46

Ciało generała Gągora ma dziś wrócić do Polski

Tym samym samolotem do Polski wrócą ciała pięciu innych ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

Tym samym samolotem do Polski wrócą ciała pięciu innych ofiar katastrofy pod Smoleńskiem - podaje radio Echo Moskwy.

Start samolotu z lotniska Domodiedowo w Moskwie planowany jest na godz. 16.30 czasu moskiewskiego, czyli 14.30 czasu polskiego. Wcześniej, o godz. 11. czasu polskiego odbędzie się ceremonia pożegnania w Biurze Medycznych Ekspertyz Sądowych w Carycynie na południowo-wschodnich obrzeżach Moskwy.

Generał Franciszek Gągor jest jedną z 96 ofiar sobotniej katastrofy rządowego samolotu Tu-154 pod Smoleńskiem, w której zginęli prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria, towarzysząca im delegacja oraz załoga.

Dwa dni temu do Polski sprowadzono ciała 30 ofiar sobotniej katastrofy. Wczoraj przewieziono ciała 34 ofiar. Osobno zostały sprowadzone do Warszawy ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Marii Kaczyńskiej i ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego.

    * **ZOBACZ TAKŻE:**
    * [ Przyczyny katastrofy: Co już wiemy? ]( http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/przyczyny;katastrofy;co;juz;wiemy,195,0,610243.html )
    * [ Ambasador Rosji: Katastrofa zbliżyła nas do Polaków ]( http://news.money.pl/artykul/ambasador;rosji;katastrofa;zblizyla;nas;do;polakow,199,0,610247.html )
    * [ Pogrzeb prezydenta: Będą dodatkowe pociągi ]( http://news.money.pl/artykul/pogrzeb;prezydenta;beda;dodatkowe;pociagi,90,0,610138.html )
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz