Notowania

wiadomości
04.05.2011 12:16

CKE: egzamin maturalny z polskiego przebiegł spokojnie

Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym, który był obowiązkowy dla wszystkich maturzystów. Przebiegł spokojnie - poinformowała Centralna Komisja Egzaminacyjna.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym, który był obowiązkowy dla wszystkich maturzystów. Przebiegł spokojnie - poinformowała Centralna Komisja Egzaminacyjna. *

"Nie dotarły do mnie żadne informacje, które wskazywałyby na to, że doszło do jakiś incydentów czy zaburzeń, naruszeń zasad przeprowadzenia egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym" - powiedział PAP po zakończeniu egzaminu p.o. dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Tadeusz Mosiek.

W środę o godzinie 14.00 rozpocznie się egzamin z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Deklaracje chęci zdawania tego egzaminu złożyło niecałe 10 proc. maturzystów.

Centralna Komisja Egzaminacyjna jeszcze w środę ma opublikować na swojej stronie internetowej www.cke.edu.pl arkusz egzaminacyjny z języka polskiego na poziomie podstawowym; arkusz egzaminacyjny z poziomu rozszerzonego opublikuje dopiero w czwartek. (PAP)

dsr/ abe/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz