Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek
27.07.2008 17:20

Dolnośląskie: Sześciu strażaków rannych w wypadku

(dochodzi informacja o odblokowaniu drogi i stanie zdrowia strażaków)

Podziel się
Dodaj komentarz

(dochodzi informacja o odblokowaniu drogi i stanie zdrowia strażaków)

27.7.Wrocław (PAP) - Nie ma już utrudnień w ruchu na drodze krajowej nr 5 na odcinku Bolków - Sady Dolne. W niedzielę przed południem doszło tam do dwóch wypadków, rannych zostało sześciu strażaków jadących do akcji ratunkowej.

W miejscowości Sady Dolne (Dolnośląskie) zderzyły się najpierw trzy samochody osobowe, w wypadku ranna została jedna osoba. Tuż po tym zdarzeniu około jednego km dalej doszło do drugiego wypadku, w którym ucierpieli strażacy.

Jak powiedział PAP dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, jadący do akcji ratunkowej od strony Bolkowa wóz strażacki zjechał do rowu prawdopodobnie po tym, jak kierujący nim zauważył na łuku drogi jadący z naprzeciwka pojazd. Rannych zostało w sumie sześciu strażaków.

Jeden z nich został po południu wypisany ze szpitala. Trzech z lekkimi obrażeniami pozostało na obserwacji, w szpitalu jest też dwóch innych, najciężej rannych strażaków.

Droga krajowa nr 5 przez blisko pięć godzin była całkowicie zablokowana. Obecnie nie ma tam już utrudnień w ruchu. (PAP)

iwe/ jbr/

Tagi: wypadek, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz