Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
11.03.2013 09:46

Droga krajowa nr 51 odblokowana

Miejscami warunki jazdy są nadal bardzo trudne. Po nocnych opadach śniegu drogi są śliskie, a miejscami tworzą się zaspy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(jepoirrier/CC/Flickr)

Ruch na drodze krajowej nr 51 koło Dobrego Miasta (warmińsko-mazurskie) został już przywrócony. Trasa była nieprzejezdna po tym, jak w poniedziałek autobus stanął w poprzek jezdni i zablokował drogę.

Rzecznik warmińsko-mazurskiej policji Anna Fic poinformowała, że nikomu nic się nie stało. Dodała, że autobus należy do prywatnego przewoźnika.

Droga krajowa nr 51 prowadzi do przejścia granicznego w Bezledach.

Dziś Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował, że wszystkie drogi są przejezdne - podkreślono jednak, że miejscami warunki jazdy są bardzo trudne. Po nocnych opadach śniegu drogi są śliskie, a miejscami tworzą się zaspy.

Czytaj więcej w Money.pl
Autostrada już przejezdna. Dachował samochód Zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Ruch do stolicy był zablokowany, tworzył się ogromny korek.
Wypadek na autostradzie. Nie żyje kierowca Polski kierowca zginął we Francji. Ponad połowa terytorium tego kraju została zaatakowana przez zimę.
Pod dwoma chłopcami załamał się lód _ - Życie chłopców nie powinno już być zagrożone. Jeden z nich szybko wydostał się z wody i skończyło się na wyziębieniu - _poinformował Marcin Maludy z zespołu prasowego lubuskiej policji.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz