Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Droga krajowa nr 51 odblokowana

0
Podziel się

Miejscami warunki jazdy są nadal bardzo trudne. Po nocnych opadach śniegu drogi są śliskie, a miejscami tworzą się zaspy.

Droga krajowa nr 51 odblokowana
(jepoirrier/CC/Flickr)
bDIDnPyZ

Ruch na drodze krajowej nr 51 koło Dobrego Miasta (warmińsko-mazurskie) został już przywrócony. Trasa była nieprzejezdna po tym, jak w poniedziałek autobus stanął w poprzek jezdni i zablokował drogę.

Rzecznik warmińsko-mazurskiej policji Anna Fic poinformowała, że nikomu nic się nie stało. Dodała, że autobus należy do prywatnego przewoźnika.

Droga krajowa nr 51 prowadzi do przejścia granicznego w Bezledach.

bDIDnPzb

Dziś Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował, że wszystkie drogi są przejezdne - podkreślono jednak, że miejscami warunki jazdy są bardzo trudne. Po nocnych opadach śniegu drogi są śliskie, a miejscami tworzą się zaspy.

Czytaj więcej w Money.pl
Autostrada już przejezdna. Dachował samochód Zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Ruch do stolicy był zablokowany, tworzył się ogromny korek.
Wypadek na autostradzie. Nie żyje kierowca Polski kierowca zginął we Francji. Ponad połowa terytorium tego kraju została zaatakowana przez zimę.
Pod dwoma chłopcami załamał się lód _ - Życie chłopców nie powinno już być zagrożone. Jeden z nich szybko wydostał się z wody i skończyło się na wyziębieniu - _poinformował Marcin Maludy z zespołu prasowego lubuskiej policji.
bDIDnPzC
Źródło:
KOMENTARZE
(0)