Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polskie drogi
24.11.2013 07:28

Dwie osoby zginęły wypadku, trzy kolejne ranne

Do wypadku w miejscowości Góra w powiecie pszczyńskim doszło w nocy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Redos/Reporter)

Dwie osoby zginęły w nocnym wypadku drogowym w miejscowości Góra w powiecie pszczyńskim (Śląskie), trzy inne trafiły do szpitala - podały dziś rano służby kryzysowe wojewody śląskiego.

Do wypadku doszło godzinę po północy. Przy ul. Pszczyńskiej kierujący oplem astrą z niewiadomych przyczyn wjechał w słup.

Dwie osoby jadące samochodem po uderzeniu w słup zginęły na miejscu. Trzy inne, które w zderzeniu odniosły obrażenia, zostały przewiezione do szpitali.(

Czytaj więcej w Money.pl
Przeżyli 12 dni w samochodzie Małżonkowie nie odnieśli ciężkich obrażeń. Twierdzą, że w ciągu 12 dni pili wodę z potoku, a uszkodzone okno samochodu zakrywali kocem, aby utrzymać ciepło.
Wypadek autobusu zablokował drogę wylotową Ulica Marii Zientary-Malewskiej, która jest drogą wylotową z Olsztyna w dzielnicy Track jest zablokowana po tym, jak autobus miejskiej komunikacji zderzył się z samochodem przewożącym butle z gazami technicznymi.
Resoraki na stole, czyli szkolenia "drogówki" Za pomocą makiety z czterema odcinkami autostrady i modeli pojazdów mundurowi z drogówki przyswajali wiedzę teoretyczną dotyczącą podstaw prawnych, dokumentowania w miejscach wypadków.
O tym zapominają pasażerowie samochodów Aż 60 procent osób siedzących z tyłu nie zapina pasów.
Tagi: polskie drogi, wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz