Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dzięki szwedzkim mediom policja zatrzymała poszukiwanego Polaka

0
Podziel się:

Szwedzka policja zatrzymała 28-letniego mężczyznę poszukiwanego w Polsce za
pobicie, handel narkotykami i rabunek. Funkcjonariusze Komendy Głównej Policji wpadli na trop
Piotra Ż., gdy związał się on z gwiazdą skandynawskiego showbiznesu i zaczął pojawiać się w
mediach.

bEstSyet

Szwedzka policja zatrzymała 28-letniego mężczyznę poszukiwanego w Polsce za pobicie, handel narkotykami i rabunek. Funkcjonariusze Komendy Głównej Policji wpadli na trop Piotra Ż., gdy związał się on z gwiazdą skandynawskiego showbiznesu i zaczął pojawiać się w mediach.

Piotr Ż., poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości trzema listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania, za pobicie, handel narkotykami oraz rabunek.

"Aby uniknąć kary, mężczyzna uciekł z Polski i ukrył się w Szwecji. Tam związał się z gwiazdą szwedzkiego showbiznesu. Między tą parą często dochodziło do kłótni i awantur, ponieważ mężczyzna miał bardzo porywczy charakter. Jego zdjęcia wraz z partnerką zaczęły pojawiać się w telewizji i gazetach. W ten sposób sam wystawił się na celownik mediów i policji" - powiedział we wtorek PAP Karol Jakubowski z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji.

bEstSyev

Funkcjonariusze ze Szwecji otrzymali od polskich policjantów komplet dokumentów dotyczących poszukiwanego Polaka. Mężczyzna został aresztowany, gdzie oczekuje na ekstradycję do Polski.(PAP)

gdyj/ bno/ mow/

bEstSyeW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)