Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
telefon
22.10.2006 15:37

Ekspedientka podała oszustowi numery z kart do telefonów

Naiwnością wykazała się 31-letnia ekspedientka sklepu spożywczo-monopolowego w Sandomierzu (Świętokrzyskie), która przez telefon podała oszustowi numery z kart doładowań telefonów komórkowych o łącznej wartości przekraczającej 1200 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Naiwnością wykazała się 31-letnia ekspedientka sklepu spożywczo-monopolowego w Sandomierzu (Świętokrzyskie), która przez telefon podała oszustowi numery z kart doładowań telefonów komórkowych o łącznej wartości przekraczającej 1200 zł. *

Jak powiedział PAP w niedzielę kom. Krzysztof Skorek z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji, w sobotę do sklepu zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się jako pracownik wydziału kontroli wewnętrznej z Warszawy. Oznajmił, że sprawdza karty doładowań telefonów.

Oszust polecił kobiecie podać numery z tych kart, po czym połamać je i wrzucić do sedesu. Ekspedientka pracowicie przez godzinę dyktowała oszustowi numery z kart-zdrapek po czym niszczyła karty. Mężczyzna podał jej do siebie numer telefonu zaczynający się od 0- 800 i obiecał, że we wtorek dostarczy nowe karty.

Policjanci poszukują oszusta.(PAP)

agn/ par/

Tagi: telefon, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz