Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ferie: Policja uruchomiła w stolicy punkt kontroli stanu autokarów

0
Podziel się

Przed zbliżającymi się feriami zimowymi Komenda Stołeczna Policji
uruchomiła specjalny punkt kontroli stanu technicznego autokarów przed "Torwarem" przy ul.
Łazienkowskiej - poinformowała Anna Kędzierzawska z KSP. Pojazdy można tam sprawdzać w godzinach od
9.30 do 15.30.

bEhETtrF

Przed zbliżającymi się feriami zimowymi Komenda Stołeczna Policji uruchomiła specjalny punkt kontroli stanu technicznego autokarów przed "Torwarem" przy ul. Łazienkowskiej - poinformowała Anna Kędzierzawska z KSP. Pojazdy można tam sprawdzać w godzinach od 9.30 do 15.30.

Policjanci będą sprawdzać m.in. limit dopuszczalnego czasu jazdy, trzeźwość kierowców i stan techniczny pojazdów. Pojazdy będą sprawdzane także poza godzinami, w których czynny będzie stały punkt kontrolny, na podstawie telefonicznego zgłoszenia. Zgłoszenia te przyjmowane są pod numerami telefonów: 022 603 77 55 - (czynny przez całą dobę) i 022 603 77 18 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00).

Na stołecznych i powiatowych drogach pojawią się też dodatkowe patrole drogówki, które będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżnych. Policja apeluje do kierowców o sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, a zwłaszcza opon i oświetlenia. Zachęca też do robienia podczas dłuższej podróży kilkudziesięciominutowych przerw i przypomina o konieczności dostosowania prędkości jazdy do warunków drogowych. (PAP)

bEhETtrH

dom/ pz/ gma/

bEhETtsi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)