Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Gęsicka i Gosiewski spoczną na Powązkach Wojskowych

0
Podziel się

Szefowa klubu PiS Grażyna Gęsicka i wiceszef partii Przemyslaw Gosiewski
zostaną pochowani na warszawskich Powązkach Wojskowych. Pogrzeb Gęsickiej zaplanowany jest na
czwartek, Gosiewskiego na środę.

bEhEXBaZ

Szefowa klubu PiS Grażyna Gęsicka i wiceszef partii Przemyslaw Gosiewski zostaną pochowani na warszawskich Powązkach Wojskowych. Pogrzeb Gęsickiej zaplanowany jest na czwartek, Gosiewskiego na środę.

Rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak poinformował PAP, że uroczystości pogrzebowe Grażyny Gęsickiej rozpoczną się w czwartek o godz. 14 na warszawskich Powązkach Wojskowych. Zaplanowana na tę godzinę msza żałobna odbędzie się w cmentarnej kaplicy. Po niej trumna z ciałem będzie odprowadzona do grobu.

Wiceprzewodniczący PiS Przemysław Gosiewski ma być pochowany w środę o godz.16 w Warszawie na Powązkach Wojskowych. Msza żałobna zaplanowana jest w środę o godz. 14.30 w warszawskim kościele pw. Wszystkich Świętych przy Placu Grzybowskim.

bEhEXBbb

Pogrzeb Janiny Fetlińskiej, senator PiS, odbędzie się w środę, 21 kwietnia, w Ciechanowie - poinformowało w piątek ciechanowskie biuro senator. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 10 w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny, w parafii św. Józefa (Fara), ul. Ks. Piotra Ściegiennego 11.

Do kraju wróciło już ciało sen. Fetlińskiej. Trumny z ciałami Gęsickiej i Gosiewskiego, którzy zginęli w sobotniej katastrofie w Smoleńsku, jeszcze znajdują się w Rosji. (PAP)

tgo/ ura/ mag/

bEhEXBbC
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)