Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Graś o Kaczyńskim: nie akceptuje rzeczywistości

0
Podziel się:

Rzecznik rządu uważa, że premier PiS nie pogodził się w wynikiem wyborów.

Graś o Kaczyńskim: nie akceptuje rzeczywistości
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie akceptuje rzeczywistości, w której wszyscy żyjemy i funkcjonujemy - w ten sposób rzecznik rządu Paweł Graś skomentował zapowiedź Kaczyńskiego, że nie zamierza uczestniczyć w posiedzeniach Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Jarosław Kaczyński tłumaczył, żenie zamierza brać udziału w pracach RBN, ponieważ po _ sprawie krzyża _ nie uważa prezydenta Bronisława Komorowskiego za partnera do rozmowy.

Dziś prezes PiS mówił dziennikarzom, że uczestniczył kilkukrotnie w posiedzeniach Rady i może powiedzieć, że nic się tam nie dzieje. Dopytywany, dodał, że _ nie warto _ uczestniczyć w jej posiedzeniach.

Graś, pytany o słowa Kaczyńskiego, powiedział: _ Pan Jarosław Kaczyński wystawia sobie świadectwo. To bardzo niedobrze, że ogłosił, że w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego nie będzie współpracował _.

Jak dodał, za czasów Lech Kaczyńskiego RBN praktycznie nie funkcjonowała. - _ Prezydent Komorowski zaproponował nową formułę funkcjonowania Rady, złożoną również z liderów opozycji. To doskonałe miejsce, gdzie można mówić o bezpieczeństwie państwa ponad podziałami politycznymi. Jestem zdumiony, że lider największej partii opozycyjnej nie chce z takiej możliwości skorzystać. To bardzo niedobrze _ - ocenił.

Graś dodał, że zapowiedzi Kaczyńskiego świadczą też o tym, iż pomimo upływu czasu prezes PiS nie pogodził się z wynikami wyborów prezydenckich i tym, że te wybory przegrał. _ - Cały czas nie akceptuje rzeczywistości, w której wszyscy żyjemy i funkcjonujemy _ - podkreślił Graś.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t110959.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;o;krzyzu;nie;ma;woli;kompromisu,66,0,677186.html) Kaczyński o krzyżu: Nie ma woli kompromisu Prezes PiS uważa, że nowa władza panicznie boi się pamięci o Lechu Kaczyńskim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/t89807.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bp;pieronek;kaczynskiemu;nie;chodzi;o;krzyz;tylko;o;pomnik,17,0,678417.html) Bp Pieronek: Kaczyńskiemu nie chodzi o krzyż tylko o pomnik Jego zdaniem dobrze się stało, że krzyż został przeniesiony.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/56/t110904.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/obroncy;zloza;pozew;za;kradziez;krzyza,191,0,676799.html) Obrońcy złożą pozew: "za kradzież krzyża" Protestujący przeciwko usunięciu krzyża przed Pałacem Prezydenckim zapowiadają, że na Krakowskim Przedmieściu stanie dziś 96 krzyży.
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)