Notowania

chavez
12.03.2012 06:20

Hugo Chavez chce dalej rządzić. To realne?

Prezydent Wenezueli zamierza wkrótce powrócić do kraju z Hawany. Na Kubie przeszedł trzecią operację usunięcia nowotworu

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Hugo Chavez_ _zamierza wkrótce powrócić do kraju z Hawany. Na Kubie przeszedł trzecią operację usunięcia nowotworu, ale wkrótce będzie musiał poddać się serii naświetleń, które potrwają kilka tygodni. *

Wenezuelski prezydent zapewnił, że testy wykazały, iż po operacji, której poddał się 26 lutego, następuje _ pomyślna ewolucja _ jego stanu zdrowia.

Ujawnił też, że nowotwór usunięto z tego samego rejonu miednicy, z którego usunięto już jeden w czerwcu 2011 r. Nie podał jednak bliższych szczegółów.

_ - Nie minie ten tydzień zanim nie powrócę do Caracas, w Wenezueli _ - powiedział. Chavez nagrał swoje przesłanie w otoczeniu kilku ministrów jego rządu.

Zdaniem Reutera, przesłanie miało sprawić wrażenie, że Chavez w pełni kontroluje sytuację i kieruje pracami rządu, mimo jego choroby. Jednak wyczerpujące naświetlania i najprawdopodobniej długotrwała rekonwalescencja, mogą postawić pod znakiem zapytania szanse jego zwycięstwa w wyborach, które mają odbyć się 7 października.

Czytaj więcej o zdrowiu prezydenta Wenezueli Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: chavez, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz