Notowania

wiadomości
30.08.2011 13:41

Jacek Borcuch zaczyna zdjęcia do nowego filmu "Chwile nieulotne"

Twórca "Wszystkiego, co kocham" Jacek Borcuch rozpocznie 8 września zdjęcia do filmu pod roboczym tytułem "Chwile nieulotne". Będzie to produkcja polsko-hiszpańska.

Podziel się
Dodaj komentarz

Twórca "Wszystkiego, co kocham" Jacek Borcuch rozpocznie 8 września zdjęcia do filmu pod roboczym tytułem "Chwile nieulotne". Będzie to produkcja polsko-hiszpańska.

W nowym filmie reżyser opowie o parze polskich studentów. Młodzi poznają się podczas wakacji w Hiszpanii. W beztroski czas i rajski krajobraz wedrze się rzeczywistość rodem z najgorszego snu. Życie bohaterów zostanie wystawione na niechcianą próbę.

Główne role zagrają Jakub Gierszał, który pracował już wcześniej z Borcuchem na planie "Wszystkiego, co kocham", oraz Magdalena Berus. W obsadzie znajdą się również aktorzy hiszpańscy.

Zdjęcia rozpoczną się w okolicach Walencji, ich autorem będzie Michał Englert; muzykę do filmu skomponuje Daniel Bloom - poinformowała PAP we wtorek firma Manana z Warszawy, która jest producentem "Chwil nieulotnych".

W pierwszych dniach października ekipa przeniesie się do Krakowa, gdzie powstanie druga część zdjęć, a następnie do Kwidzyna. Koniec zdjęć zaplanowano na połowę listopada.

Premiera filmu ma się odbyć jesienią 2012 r.

Produkowany przez firmę Manana obraz powstanie w koprodukcji z Espiral Producciones z Hiszpanii i z Krakowskim Biurem Festiwalowym. Projekt jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz ze środków Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie, przy wsparciu Miasta Kwidzyna.(PAP)

jp/ ls/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz