Notowania

wybory prezydenckie 2010
10.06.2010 06:56

Kaczyński rusza w Polskę - busami

Wolontariusze sztabu kandydata PiS będą rozdawać m.in. koszulki, ulotki i czapeczki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Andrzej Grygiel)

Z centrum Warszawy w Polskę wyruszy 40 busów z akcją promocyjną kandydata PiS na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego - poinformował szef komitetu wykonawczego PiS Joachim Brudziński.

Brudziński powiedział, że busy, które wyruszą do wszystkich powiatów w kraju, będą oklejone plakatami w wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego. Wolontariusze będą rozdawać, oprócz ulotek wyborczych, także białe T-shirty z czerwonym napisem _ Polska jest najważniejsza _, czerwone czapeczki z imieniem i nazwiskiem kandydata na prezydenta, smycze, długopisy, breloczki, plakaty z wizerunkiem kandydata PiS.

_ - Jest niesamowite zapotrzebowanie w Polsce na materiały wyborcze Jarosława Kaczyńskiego. Każda ilość jest zbyt mała. Już w tej chwili możemy mówić o milionach rozdanych ulotek, plakatów _ - zaznaczył Brudziński.

Poinformował, że wkrótce na stronie www.polskajestnajwazniejsza.org pojawi się broszura programowa kandydata PiS.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ **Kaczyński** goni Komorowskiego w sondażach ]( http://news.money.pl/artykul/kaczynski;goni;komorowskiego;w;sondazach,160,0,630176.html )
* [ **Kaczyński**: Debata w TVP ma demokratyczną logikę ]( http://news.money.pl/artykul/kaczynski;debata;w;tvp;ma;demokratyczna;logike,89,0,629849.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz