Notowania

polska
26.11.2009 13:26

Konferencja CEE Financial Hub - rola Polski i Warszawy w regionie

Rozpoczęta w Warszawie w czwartek dwudniowa konferencja CEE Financial Hub odbywa się pod hasłem - jakie szanse ma Warszawa, aby odgrywać rolę centrum finansowo-gospodarczego regionu Europy Środk.-Wsch.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Rozpoczęta w Warszawie w czwartek dwudniowa konferencja CEE Financial Hub odbywa się pod hasłem - jakie szanse ma Warszawa, aby odgrywać rolę centrum finansowo-gospodarczego regionu Europy Środk.-Wsch. *

Konferencja zorganizowana została przez Giełdę Papierów Wartościowych, International Herald Tribune oraz The Warsaw Voice. Jest to kolejna edycja międzynarodowej konferencji inwestorów i emitentów, przedsiębiorców i ekspertów gospodarczych, zainteresowanych rynkami regionu Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polską jako gospodarczym liderem regionalnym.

Podczas dwóch dni konferencji eksperci, ekonomiści i politycy będą dyskutować o tym, jak uczynić z Warszawy centrum finansowe naszego regionu.

Pierwszego dnia konferencji, w godz. popołudniowych odbędzie się blok tematyczny poświęcony przyszłości polskiego rynku kapitałowego Warszawa jako regionalne centrum giełdowo - finansowe. Fakt czy wizja?

W bloku przewidziane są wystąpienia prezesa GPW Ludwika Sobolewskiego oraz prezes KDPW Iwony Sroki oraz panel dyskusyjny pt. "Priorytety i wyzwania a główne trendy zachodzące na polskim i europejskich rynkach kapitałowych".

W piątek przewidziane są bloki tematyczne m.in. o kondycji polskiego sektora bankowego, o inwestycjach infrastrukturalnych w Polsce, o perspektywach rozwoju polskiego sektora komputerowo-informatycznego oraz o prywatyzacji firm sektora państwowego.

Jednym z patronów medialnych konferencji jest PAP Biznes. (PAP)

dan/ drag/

Tagi: polska, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz