Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
15.02.2006 15:21

Koszalin: Sesja rady miejskiej na żywo w internecie

15.2.Szczecin (PAP) - Mieszkańcy Koszalina będą mogli - za pośrednictwem komputera - uczestniczyć w obradach sesji rady miejskiej. Zaplanowana na czwartek sesja będzie transmitowana na żywo w internecie. Będzie to jednak wyłącznie wersja dźwiękowa.

Podziel się
Dodaj komentarz

*15.2.Szczecin (PAP) - Mieszkańcy Koszalina będą mogli - za pośrednictwem komputera - uczestniczyć w obradach sesji rady miejskiej. Zaplanowana na czwartek sesja będzie transmitowana na żywo w internecie. Będzie to jednak wyłącznie wersja dźwiękowa. *

Rzecznik prasowy prezydenta Koszalina Grzegorz Śliżewski zaznaczył w rozmowie z PAP, że będzie to pierwsza sesja, której koszalinianie będą mogli wysłuchać za pośrednictwem internetu. "To element akcji +Przejrzysta Polska+. Chcemy, aby ludzie, którzy nie mogą przyjść na obrady sesji, mieli możliwość śledzenia na bieżąco tego, co się dzieje na sesji, jak przebiegają głosowania, jakie są dyskusje itp." - wyjaśnił.

Rzecznik zaznaczył jednak, że, aby transmisja była możliwa, konieczne było zainstalowanie specjalnego programu komputerowego. Dodał, że możliwość transmisji sesji przez internet pojawiła się przy okazji wyposażenia koszalińskiego magistratu w sprzęt do obsługi obrad.

Opinie na temat sesji mieszkańcy będą mogli wyrażać na forum dyskusyjnym dostępnym na stronie internetowej koszalińskiego magistratu. (PAP)

mgm/ la/ mw/ 15:21 06/02/15

Tagi: internet, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz