Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Krzysztof Soska nowym prezesem Polskiego Radia Szczecin

0
Podziel się:

Dziennikarz radiowy i telewizyjny Krzysztof
Soska został nowym prezesem regionalnej rozgłośni Polskiego Radia
w Szczecinie.

bEJMJBvV

Dziennikarz radiowy i telewizyjny Krzysztof Soska został nowym prezesem regionalnej rozgłośni Polskiego Radia w Szczecinie.

Zastąpił na tym stanowisku Adama Rudawskiego, wybranego przez "starą" radę nadzorczą 16 czerwca. Wcześniej prezesem Radia Szczecin był Zbigniew Kosiorowski.

41-letni Soska ukończył Akademię Teologii Katolickiej (Instytut Studiów nad Rodziną) w Warszawie, a także podyplomowe studia zarządzania na Politechnice Szczecińskiej oraz psychologię zarządzania w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w tym mieście.

bEJMJBvX

Pracował w nieistniejącej już lokalnej katolickiej rozgłośni Radio As, najpierw jako dziennikarz, a później jako redaktor naczelny. Współpracował z ośrodkiem TVP w Szczecinie. Pojawiał się również na antenie ogólnopolskiej TVP. M.in. w okresie kampanii przed wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi współtworzył dla niej cykl pod nazwą "Kulisy kampanii". Soska nie należy do żadnej partii.

Członkiem dwuosobowego zarządu Radia Szczecin został 33-letni Mariusz Grab (PiS), z wykształcenia informatyk. Grab jest naukowym pracownikiem Politechniki Szczecińskiej.(PAP)

epr/ itm/

bEJMJBwy
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)