Notowania

policjanci
10.02.2010 12:21

KSP: policjant ugodzony nożem na przystanku

Policjant z KSP został kilkakrotnie ugodzony nożem na przystanku tramwajowym na warszawskiej Woli. W stanie ciężkim przewieziono go do szpitala. Sprawca został już zatrzymany - poinformował PAP zespół prasowy komendy.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Policjant z KSP został kilkakrotnie ugodzony nożem na przystanku tramwajowym na warszawskiej Woli. W stanie ciężkim przewieziono go do szpitala. Sprawca został już zatrzymany - poinformował PAP zespół prasowy komendy. *

Do tragicznego zdarzenia doszło na przystanku tramwajowym przy ulicy Połczyńskiej. Funkcjonariusz - pasażer tramwaju (po cywilnemu) - zwrócił uwagę na młodego mężczyznę, który rzucił w kierunku pojazdu koszem na śmieci.

"Wysiadł i zareagował. Doszło do szamotaniny. Napastnikowi pomagał inny mężczyzna. W pewnym momencie funkcjonariusz został kilka razy ugodzony nożem" - powiedziała PAP Dorota Tietz z zespołu prasowego KSP.

Sprawcę zatrzymano kilka minut później - dziwnie zachowującego się młodego mężczyznę zauważył zastępca komendanta wolskiej policji. "Przyznał się do winy. Nadal poszukujemy jego kompana" - dodała Tietz.

Ranny funkcjonariusz służy w policji od 15 lat. Pracuje w wydziale wywiadowczo-patrolowym. Jego stan jest bardzo ciężki. (PAP)

pru/ abr/ bk/

Tagi: policjanci, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz