Notowania

policjanci
10.02.2010 13:44

KSP: zmarł policjant ugodzony nożem na przystanku

# Dochodzi informacja, że policjant zmarł #

Podziel się
Dodaj komentarz

# Dochodzi informacja, że policjant zmarł #

10.02. Warszawa (PAP) - Zmarł policjant, który został kilkakrotnie ugodzony nożem na przystanku tramwajowym na warszawskiej Woli - poinformował PAP rzecznik Komendy Stołecznej Policji Maciej Karczyński.

Do tragicznego zdarzenia doszło na przystanku tramwajowym przy ulicy Połczyńskiej. Funkcjonariusz (po cywilnemu) zwrócił uwagę na młodego mężczyznę, który rzucił w kierunku pojazdu koszem na śmieci.

"Doszło do szamotaniny. Według wstępnych relacji świadków, napastnikowi pomagał inny mężczyzna. W pewnym momencie funkcjonariusz został kilka razy ugodzony nożem" - powiedziała PAP Dorota Tietz z zespołu prasowego KSP.

Policja weryfikuje wszystkie okoliczności zdarzenia. Bada m.in., czy policjant jechał wcześniej tramwajem, czy stał na przystanku, a także ile osób brało udział w szamotaninie - powiedział Karczyński.

Sprawcę zatrzymano kilka minut później. Dziwnie zachowującego się młodego mężczyznę zauważył zastępca komendanta wolskiej policji. "Przyznał się do winy. Nadal poszukujemy jego kompana" - dodała Tietz.

Policjant w stanie ciężkim trafił do szpitala. Po południu zmarł. Funkcjonariusz był w służbie od 15 lat, pracował w wydziale wywiadowczo-patrolowym. (PAP)

pru/ ktt/ abr/

Tagi: policjanci, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz