Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
poszukiwania
12.12.2010 20:59

Kujawsko-Pomorskie: Wznowione poszukiwania zaginionej nastolatki bez rezultatu

# Dochodzi informacja o zakończeniu poszukiwań #

Podziel się
Dodaj komentarz

# Dochodzi informacja o zakończeniu poszukiwań #

12.12. Bydgoszcz (PAP) - Ponad stu policjantów, strażaków i wolontariuszy poszukiwało w niedzielę zaginionej w środę nastolatki z okolic Aleksandrowa Kujawskiego (woj. kujawsko-pomorskie) . Sprawdzanie nowych informacji, zdobytych przez funkcjonariuszy, nie przyniosło rezultatów.

"Po uzyskaniu nowych informacji, w toku prowadzonego śledztwa, dowódca poszukiwań zdecydował w niedzielę o wznowieniu zakończonego w piątek przeszukiwania terenu. Sprawdzenie obszaru przyległego do rzeczki Tążyna nie przyniosło jednak spodziewanych rezultatów" - poinformowała w niedzielę Monika Chlebicz, rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji.

14-letnia Ewelina, mieszkanka wsi Służewo w gminie Aleksandrów Kujawski, jechała w środę rano do szkoły rowerem. Do celu nie dotarła, a jej rower, porzucony w przydrożnym rowie, znalazła znajoma rodziny. Jednoślad miał uszkodzenia sugerujące, że mógł zostać uderzony przez inny pojazd. Nikt jednak nie zgłosił policji kolizji z udziałem roweru, wszczęto więc poszukiwania dziewczynki.

Dotychczas kilkaset osób - policjantów, strażaków i mieszkańców - przeszukało ponad 600 hektarów okolic wsi Służewo, gdzie ostatnio widziano dziewczynkę. Dalsze działania w takiej formie uznano w sobotę za niecelowe, a śledztwo w tej sprawie prowadzone będzie już tylko metodami operacyjnymi przez specjalną grupę poszukiwawczą, powołaną przez komendanta wojewódzkiego policji.

Funkcjonariusze cały czas sprawdzają wszystkie wiadomości w sprawie zaginionej dziewczynki, które wpływają do komisariatów w Kujawsko-Pomorskiem. Uruchomiono specjalny numer telefonu - 52 525 53 06, pod który można zgłaszać informacje mogące pomóc w poszukiwaniach nastolatki. (PAP)

olz/ tot/

Tagi: poszukiwania, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz