Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
spotkanie
11.02.2006 12:57

L.Kaczyński: pierwsze spotkanie z Putinem nie w Moskwie

11.2.Warszawa (PAP) - Prezydent Lech Kaczyński jest gotów spotkać się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, ale zastrzega, że to pierwsze spotkanie nie może się odbyć w Moskwie. "Jestem ewentualnie gotów spotkać się też nie w Warszawie" - powiedział prezydent w sobotnim programie TVN24 "Horyzont".

Podziel się
Dodaj komentarz

*11.2.Warszawa (PAP) - Prezydent Lech Kaczyński jest gotów spotkać się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, ale zastrzega, że to pierwsze spotkanie nie może się odbyć w Moskwie. "Jestem ewentualnie gotów spotkać się też nie w Warszawie" - powiedział prezydent w sobotnim programie TVN24 "Horyzont". *

L.Kaczyński zapowiedział, że niedługo będzie prowadził "istotne" rozmowy "z osobami bardzo wysoko postawionymi przynajmniej faktycznie, jeśli chodzi o władzę w Federacji Rosyjskiej", które będą dotyczyły m.in. tego spotkania.

Prezydent wykluczył spotkanie z rosyjskim prezydentem przy okazji szczytu G8. "Nie. To nie jest dobra okazja. To będzie w Petersburgu, a Petersburg nie jest już stolicą Rosji, ale przez 200 lat z okładem był. Nie o to chodzi. Jest mnóstwo krajów na świecie, które nie są ani Rosją, ani Polską" - dodał Kaczyński.(PAP)

Tagi: spotkanie, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz