Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Lady Ga Ga zwyciężczynią MTV Video Music Awards

0
Podziel się

Amerykańska gwiazda muzyki pop Lady Ga Ga została zwyciężczynią
tegorocznych MTV Video Music Awards, zdobywając aż osiem nagród, w tym siedem za futurystyczny
wideoklip do piosenki "Bad Romance", który okazał się też najlepszym teledyskiem roku.

bEiIecjV

Amerykańska gwiazda muzyki pop Lady Ga Ga została zwyciężczynią tegorocznych MTV Video Music Awards, zdobywając aż osiem nagród, w tym siedem za futurystyczny wideoklip do piosenki "Bad Romance", który okazał się też najlepszym teledyskiem roku.

"Dziś wieczorem bardzo się denerwowałam, że zawiodę moi fanów" - powiedziała w niedzielę Lady Ga Ga ze łzami w oczach, odbierając nagrodę za teledysk roku.

"Bad Romance" zatriumfował ponadto w kategoriach: najlepszy kobiecy teledysk, najlepsze taneczne wideo, najlepsze wideo pop; wideoklip został nagrodzony również za choreografię, montaż i reżyserię.

bEiIecjX

Nominowana w 13 kategoriach Lady Ga Ga dostała też jedną statuetkę za najlepsze wideo do piosenki "Telephone", zaśpiewanej z Beyonce.

Znana z ekscentrycznego stylu ubierania się 24-letnia Lady Ga Ga, za każdym razem, kiedy pojawiała się na scenie, miała na sobie co innego. W jednym z trzech wystąpień na niedzielnej gali - wręczania pozostałych nagród nie rejestrowały kamery - była ubrana w coś, co przypominało olbrzymi czarny worek na śmieci - pisze Reuters.

Na tegorocznym rozdaniu nagród za najlepsze teledyski MTV wyróżniono także Eminema, który dostał jednak tylko dwie statuetki za wideo do utworu "Not Afraid" - uznano go za najlepszy męski teledysk i hip-hopowy teledysk roku. (PAP)

cyk/ ap/

bEiIeckd

7085618

bEiIecky
video
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)