Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Legia Warszawa - FC Sevilla bez poważnych incydentów

0
Podziel się:

Mecz Legia Warszawa - FC Sevilla, który we wtorek odbył się na Stadionie
Narodowym, przebiegł bardzo spokojnie; doszło do kilku drobnych incydentów - ocenia stołeczna
policja.

Legia Warszawa - FC Sevilla bez poważnych incydentów
(STANISLAW KOWALCZUK/East News)
bFfunoyd

Mecz Legia Warszawa - FC Sevilla (0:2) na Stadionie Narodowym, przebiegł bardzo spokojnie. Doszło jedynie do kilku drobnych incydentów - ocenia stołeczna policja.

_ - Mecz przebiegł bardzo spokojnie. Nie było żadnych poważniejszych incydentów. Kibice opuścili już stadion _ - mówił we wtorek ok. godz. 20.30 Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego KSP.

Wyjście kibiców z obiektu przebiegło sprawnie; otwarte były trzy bramy - dodał.

bFfunoyf

Policjanci zatrzymali za wykroczenia trzy osoby. _ To były jednak naprawdę drobne incydenty _ - dodał Oleszczuk.

Na czas wyjścia kibiców z meczu ruch na Moście Poniatowskiego został wstrzymany. Niebawem zostanie przywrócony - zapewniła policja. Towarzyskie spotkanie rozpoczęło się o godz. 18. Legia przegrała 2:0.

Czytaj więcej o Stadionie Narodowym w Money.pl
Kibice wściekli, minister sportu biega dookoła Wczoraj na murawę Stadionu mieli po raz pierwszy wybiec piłkarze Legii Warszawa i Wisły Kraków. Jednak do meczu nie doszło, bo stadion nie został dopuszczony do użytku.
Biedroń opluty, ale było spokojnie Poseł Ruchu Palikota oskarża policję, że nie reagowała, gdy wraz z innymi przechodniami był opluwany.
Stolica przed starciem kiboli. Mają 30 minut Na ulice Warszawy ma wyjść piętnaście tysięcy fanów stołecznej Legii, ale spodziewani są także kibice krakowskiej Wisły.
bFfunoyG
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)