Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Łódź: Infosys BPO Poland do końca 2013 r. zatrudni 200 osób

0
Podziel się

Spółka Infosys BPO Poland świadcząca nowoczesne usługi dla biznesu do końca
tego roku zatrudni w swoim łódzkim centrum kolejnych 200 osób. Firma zatrudnia obecnie w Łodzi już
ponad 1700 osób.

bEpOoxkl

Spółka Infosys BPO Poland świadcząca nowoczesne usługi dla biznesu do końca tego roku zatrudni w swoim łódzkim centrum kolejnych 200 osób. Firma zatrudnia obecnie w Łodzi już ponad 1700 osób.

Infosys BPO Poland specjalizuje się w usługach dla biznesu z zakresu m.in. finansów i księgowości, obsługi procesów logistycznych, zarządzania bazami danych. Łódzkie Centrum świadczy usługi na rzecz klientów zewnętrznych.

Firma w lipcu otrzymała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, zgodnie z którym do września 2015 r. ma zatrudnić co najmniej 260 nowych pracowników.

bEpOoxkn

Obecnie spółka zapowiedziała, że już do końca bieżącego roku zatrudni 200 nowych osób. W związku z tym podpisała umowę na wynajęcie dodatkowych 2200 m kw. powierzchni biurowej w kompleksie Infosys Green Horizon. Firma zajmuje już niemal połowę z 33 tys. m kw. całkowitej powierzchni biurowej obiektu.

Spółka poszukuje zarówno finansistów, księgowych, ekspertów od rachunkowości, zakupów czy logistyki, jak i specjalistów zajmujących się zarządzaniem bazami danych czy obsługą procesów i wdrożeniem projektów z obszaru SAP. Jak zapowiadają jej przedstawiciele, na zatrudnienie mogą liczyć zarówno specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, jak i osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy.

"Infosys dynamicznie rozwija portfolio zarówno obsługiwanych marek, jak i usług, które świadczy i coraz silniej pozycjonuje swoją ofertę również wśród potencjalnych klientów na polskim rynku. Rezultatem szybkiego wzrostu centrum, jest intensyfikacja procesów rekrutacyjnych. Do końca tego roku powiększymy nasz zespół o 200 nowych pracowników" - zapowiada dyrektor zarządzający Infosys BPO Europe, Krystian Bestry.

Infosys BPO Poland działa w Łodzi od października 2007 roku, kiedy przejął - działające w tym mieście - Europejskie Centrum Usług Księgowych Philips. To jeden z największych przedstawicieli branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. W tej chwili łódzkie centrum zatrudnia ponad 1,7 tys. osób i jest największą jednostką Infosys poza granicami Indii, świadczącą m.in. usługi BPO dla 28 krajów świata.

bEpOoxkt

Polska spółka należy do Infosys BPO Ldt., globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT. Koncern zatrudnia ponad 149 tys. osób w 65 biurach oraz 74 centrach rozwoju, zlokalizowanych m.in. w USA, Indiach, Chinach, Australii, Japonii, na Bliskim Wschodzie, w Kanadzie oraz w Europie. Łączny przychód grupy w roku 2012 wyniósł ponad 6,9 mld dol. (PAP)

szu/ mki/ gma/

bEpOoxkO
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)