Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
grupa
24.02.2006 14:08

Łódź: Ujęto grupę narkotykowych dilerów

24.2.Łódź (PAP) - Łódzcy policjanci zatrzymali dziewięć osób w wieku od 15 do 21 lat podejrzewanych o posiadanie i handel narkotykami. Dilerzy rozprowadzali narkotyki w dyskotekach i szkołach w podłódzkim Ozorkowie i okolicach.

Podziel się
Dodaj komentarz

*24.2.Łódź (PAP) - Łódzcy policjanci zatrzymali dziewięć osób w wieku od 15 do 21 lat podejrzewanych o posiadanie i handel narkotykami. Dilerzy rozprowadzali narkotyki w dyskotekach i szkołach w podłódzkim Ozorkowie i okolicach. *

W akcji brało udział kilkudziesięciu policjantów i dwa psy wyszkolone do wyszukiwania środków odurzających - poinformowała PAP w piątek nadkom. Joanna Kącka z biura prasowego łódzkiej policji.

Narkotykowym biznesem w Ozorkowie kierował znany policji 19- latek o ps. Rzepa. Do rozprowadzania narkotyków "Rzepa" angażował wiele osób, w tym nieletnich.

W środki odurzające dilerzy zaopatrywali się w Łodzi, gdzie policjanci zatrzymali dostawcę. W trakcie przeszukań zabezpieczono kilkadziesiąt porcji marihuany oraz zapiski świadczące o dilerskiej działalności podejrzanych. Według policji, sprawa jest rozwojowa i będą kolejne zatrzymania. Pełnoletnim podejrzanym grozi nawet do 8 lat więzienia.

Policja przypomina, że w łódzkiej KWP działa antynarkotykowy telefon zaufania (0-42) 665-19-08 oraz adres mailowy: narkotyki@lodzka.policja.gov.pl.

Mogą się tam zgłaszać osoby, które np. nie radzą sobie ze swoimi dziećmi uzależnionymi od narkotyków, chciałyby przekazać informacje o dilerach, czy wiedzą o miejscach, gdzie spotykają się narkomani - dodała Kącka. (PAP)

szu/ pz/

Tagi: grupa, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz