Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Lubelskie: Droga krajowa nr 2 zablokowana w Wólce Dobryńskiej

0
Podziel się

Droga krajowa nr 2 zablokowana została w piątek w miejscowości Wólka
Dobryńska (Lubelskie). Zderzyły się tam dwa samochody volkswagen passat i bus marki Mercedes. Jedna
osoba zginęła, jedna została ranna - poinformowała policja.

bEqACDTV

Droga krajowa nr 2 zablokowana została w piątek w miejscowości Wólka Dobryńska (Lubelskie). Zderzyły się tam dwa samochody volkswagen passat i bus marki Mercedes. Jedna osoba zginęła, jedna została ranna - poinformowała policja.

Według wstępnych ustaleń policji, w Wólce Dobryńskiej, między Białą Podlaską a Terespolem, kierowca volkswagena passata wyprzedzał tira i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem marki Mercedes.

"Na miejscu zginął 62-letni kierowca volkswagena passata. Kierowca busa odwieziony został do szpitala" - powiedział PAP rzecznik policji w Białej Podlaskiej Jarosław Janicki.

bEqACDTX

Kilka kilometrów od Wólki Dobryńskiej doszło do kolejnego zderzenia. Policyjny radiowóz, jadący z Białej Podlaskiej na sygnale do wypadku, zderzył się z samochodem BMW. "Ludziom nic się nie stało" - dodał rzecznik.

Odcinek drogi, na którym zdarzyły się oba wypadki, został zablokowany. Ruch tirów policja wstrzymała całkowicie, dla samochodów osobowych wyznaczono objazd przez miejscowość Dobryń Duży. (PAP)

kop/ bno/

bEqACDUy
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)