Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lubelskie
23.03.2008 17:52

Lubelskie: Odnalazł się zaginiony staruszek

(dochodzi inf. o odnalezieniu poszukiwanego)

Podziel się
Dodaj komentarz

(dochodzi inf. o odnalezieniu poszukiwanego)

23.3.Lublin (PAP) - Odnalazł się 81-letni mieszkaniec miejscowości Stara Wieś koło Hrubieszowa (Lubelskie), który zaginął w sobotę wieczorem - poinformował rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie Janusz Wójtowicz.

"Błąkającego się po polach mężczyznę, kilka kilometrów od jego domu spotkali przypadkowi ludzie. Jest wyczerpany, został umieszczony w szpitalu na obserwacji" - powiedział Wójtowicz.

81-latek wyszedł w sobotę około godz. 20 na spacer z psem. Gdy do godz. 23 nie wrócił do domu, rodzina zawiadomiła policję. Wszczęto poszukiwania.

W Wielkanocną Niedzielę cierpiącego na zaniki pamięci mężczyzny szukało około 60 policjantów, strażaków i żołnierzy. W akcji użyto też śmigłowca straży granicznej wyposażonego w kamerę termowizyjną.

W niedzielę po południu odnaleziona też została 69-letnia mieszkanka wsi Szyszków pod Biłgorajem, która zaginęła w sobotę rano. Pojechała rowerem do swojego lasu położonego w pobliżu wsi.

Odnalazła się w Rzeczycy koło Stalowej Woli. "Błąkająca się kobietę spotkał przypadkowy przechodzeń. Gdy powiedziała mu, że jest w drodze do USA, zawiadomił policję" - powiedział Wójtowicz. (PAP)

kop/ mok/

Tagi: lubelskie, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz