Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
paliwa
25.02.2006 12:29

Lublin: Policja zatrzymała złodziei paliwa

25.2.Lublin(PAP) - Trzech mężczyzn, którzy kradli paliwo z cystern kolejowych zatrzymali policjanci w Lublinie. Według wstępnych ustaleń policji sprzedawali je w pobliskim magazynie, w którym znaleziono prawie dwa tysiące litrów kradzionych paliw o wartości około 6500 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

*25.2.Lublin(PAP) - Trzech mężczyzn, którzy kradli paliwo z cystern kolejowych zatrzymali policjanci w Lublinie. Według wstępnych ustaleń policji sprzedawali je w pobliskim magazynie, w którym znaleziono prawie dwa tysiące litrów kradzionych paliw o wartości około 6500 zł. *

"Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Lublina w wieku 49, 53 i 54 lata. Paliwo ściągali za pomocą plastikowego węża z cystern stojących na bocznicy kolejowej przy ul. Świętochowskiego. Potem przenosili je do pobliskiego magazynu i sprzedawali" - poinformował w sobotę Witold Laskowski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W magazynie niedaleko bocznicy policja znalazła około 1900 litrów paliw - oleju opałowego i benzyny - w plastikowych pojemnikach o pojemności po około 20 litrów.

Zatrzymano też dwóch mężczyzn - w wieku 38 i 49 lat - reprezentujących firmę, do której należy magazyn. "Według dotychczasowych ustaleń w okresie ostatnich 10 miesięcy zakupili oni około 13 tysięcy litrów kradzionego paliwa. Będą odpowiadać za paserstwo" - dodał Laskowski. (PAP)

ren/ ls/

Tagi: paliwa, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz