Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
samochód
02.09.2006 08:38

Lubuskie: Samochód uderzył w budynek, cztery osoby ranne

Cztery osoby trafiły do szpitala, po tym jak w Drezdenku (Lubuskie) osobowy opel uderzył w budynek. Zdaniem policji, 24-letni kierowca prawdopodobnie jechał zbyt szybko na łuku drogi, nie dostosowując prędkości do warunków.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Cztery osoby trafiły do szpitala, po tym jak w Drezdenku (Lubuskie) osobowy opel uderzył w budynek. Zdaniem policji, 24-letni kierowca prawdopodobnie jechał zbyt szybko na łuku drogi, nie dostosowując prędkości do warunków. *

Pobrano mu krew by sprawdzić, czy nie był pod wpływem alkoholu bądź narkotyków - poinformował PAP w sobotę rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Andrzej Węglarz.

Do zdarzenia doszło około godziny drugiej na ul. Kościuszki w Drezdenku. Kierowany przez 24-lataka z tej miejscowości opel astra uderzył w budynek mieszczący punkt ubezpieczeń, gdzie o tej porze nie było ludzi. Jak przekazali PAP strażacy, konstrukcja obiektu nie została naruszona.

W wypadku najbardziej ucierpiało dwoje pasażerów: 16-latka i 22-latek, którzy doznali złamań m.in. kości udowych. Dla samego kierowcy i trzeciego z pasażerów zderzenie ze ścianą budynku zakończyło się potłuczeniami. Obecnie policja wyjaśnia okoliczności wypadku. (PAP)

mmd/ krf/

Tagi: samochód, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz