Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Małopolskie: Beneficjentka testamentu podejrzewana o morderstwo

0
Podziel się:

Policja zatrzymała w środę w Zakopanem kobietę podejrzewaną o zabójstwo
przed rokiem starszego mężczyzny, którym się opiekowała. 3 dni przed śmiercią zapisał jej cały
majątek - poinformował PAP w środę z-ca prokuratora rejonowego w Zakopanem Stanisław Staszel.

Policja zatrzymała w środę w Zakopanem kobietę podejrzewaną o zabójstwo przed rokiem starszego mężczyzny, którym się opiekowała. 3 dni przed śmiercią zapisał jej cały majątek - poinformował PAP w środę z-ca prokuratora rejonowego w Zakopanem Stanisław Staszel.

"Trwają dalsze czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy" - powiedziała PAP Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Zmarły przed rokiem w niewyjaśnionych okolicznościach Józef S., mieszkaniec Kościeliska koło Zakopanego, na trzy dni przed śmiercią zapisał swojej opiekunce cały majątek.

Sprawę tajemniczej śmierci Józef S. od kilku miesięcy opisywał "Tygodnik Podhalański". Józef S. był majętnym kawalerem w wieku około 70 lat. Miał dwie siostry, które jak podał tygodnik, o śmierci swego brata dowiedziały się dopiero z nekrologów. Po śmierci Józefa S. jego opiekunka wystąpiła do sądu z wnioskiem o nabycie zapisanego spadku. Sprawa tajemniczego zgonu wzbudziła podejrzenia sióstr mężczyzny.

W lutym bieżącego roku na cmentarzu w Kościelisku odbyła się ekshumacja zwłok Józefa S., która wykazała, że nie był to naturalny zgon.(PAP)

szb/ pz/ woj/

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)