Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mazowieckie: 19-latek podejrzewany o zabójstwo ciotki trafił do aresztu

0
Podziel się

19-letni mężczyzna podejrzewany o zabójstwo
ciotki został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące -
poinformował PAP w poniedziałek Rafał Sułecki z zespołu prasowego
mazowieckiej policji.

bEgUwXoB

19-letni mężczyzna podejrzewany o zabójstwo ciotki został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - poinformował PAP w poniedziałek Rafał Sułecki z zespołu prasowego mazowieckiej policji.

Policjanci z Ciepielowa (Mazowieckie) w ub. tygodniu dostali zgłoszenie o zaginięciu 51-letniej mieszkanki pobliskiego Kawęczyna. Początkowo sądzono, że samotnie mieszkająca kobieta zgubiła się w okolicznym lesie i tam policjanci wspólnie ze strażakami szukali zaginionej. Obnażone zwłoki kobiety znaleziono jednak w pomieszczeniu gospodarczym, pod stertą śmieci i gałęzi.

"U ofiary stwierdzono obrażenia głowy, które były przyczyną zgonu. Zebrany i zabezpieczony materiał dowodowy wskazywał, że do zabójstwa doszło w mieszkaniu ofiary, a zwłoki zostały przeniesione, by zatrzeć ślady i dowody zbrodni" - powiedział Sułecki.

bEgUwXoD

Policjanci zatrzymali 19-letniego krewnego ofiary. Przyznał się on do zabójstwa ciotki, ale nie potrafił uzasadnić motywów swojego czynu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci odnaleźli również rzeczy, które ukradł ciotce.

Śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lipsku. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego więzienia. (PAP)

ilp/ pz/ gma/

bEgUwXpe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)