Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
24.11.2012 13:45

Mazowieckie: Po wypadku zablokowana droga nr 60

# dochodzą szczegóły dot. wypadku oraz przewidywany czas odblokowania drogi #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dochodzą szczegóły dot. wypadku oraz przewidywany czas odblokowania drogi #

24.11. Płock (PAP) - Po wypadku samochodowym, do którego doszło w sobotę w okolicach Bielska pod Płockiem (Mazowieckie) zablokowana jest droga krajowa nr 60 Kutno-Ciechanów. W wyniku zderzenia trzech samochodów ranne zostały dwie osoby, które trafiły do szpitala.

Jak poinformował PAP rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, droga krajowa nr 60 w miejscu, gdzie doszło do wypadku będzie nieprzejezdna co najmniej do godz. 15.30.

Do chwili odblokowania drogi dla podróżujących wprowadzono objazdy: dla jadących w kierunku Bielska przez miejscowości Goślice i Ciółkowo, natomiast dla wyjeżdżających z Bielska - przez drogę wojewódzką nr 540.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca audi stracił panowanie nad autem, zjechał na lewy pas ruchu, a następnie zderzył się kolejno z jadącymi z przeciwka samochodami toyota i rover. "Kierowca audi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości samochodu do panujących na drodze warunków" - powiedział Piasek.

Trzema samochodami, które uczestniczyły w wypadku, podróżowały w sumie cztery osoby. Dwie z nich opuściły rozbite auta o własnych siłach. Dwie pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala po tym, jak strażacy wydobyli je rozcinając karoserie samochodów. (PAP)

mb/ dym/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz