Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Muzyka klubowa na zabawie sylwestrowej w Gdańsku

0
Podziel się:

Około tysiąca osób bawi się na imprezie sylwestrowej na Targu Węglowym w
centrum Gdańska. Taneczne rytmy serwuje główna gwiazda wieczoru, niemiecki DJ Shaun Baker, któremu
towarzyszy wokalistka MaLoY.

bESqwnPF

Około tysiąca osób bawi się na imprezie sylwestrowej na Targu Węglowym w centrum Gdańska. Taneczne rytmy serwuje główna gwiazda wieczoru, niemiecki DJ Shaun Baker, któremu towarzyszy wokalistka MaLoY.

Oprawę koncertu stanowią zsynchronizowane z muzyką efektowne pokazy świetlne, laserowe, dymne oraz pirotechniczne. Z estrady, co kilka minut strzelają kaskady ognia.

Na scenie w Gdańsku w ostatni wieczór roku wystąpi również inny niemiecki DJ Sebastian Wolter.

bESqwnPH

Shaun Baker, w Polsce zasłynął hitem "V.I.P.", który długo utrzymywał się na listach przebojów. Artysta występował w całej Europie, a kolejny utwór "Hey Hi Hello", który zaprezentował razem z MaLoY stał się Zagranicznym Hitem Lata 2008. Pierwszym tanecznym hitem Bakera była jego interpretacja piosenki "Bakerman" zespołu Laid Back.

Po północy zaplanowano 15-minutowy pokaz fajerwerków. Noworoczne życzenia złoży zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej Ewa Kamińska.

Rada Miasta Gdańska wraz z miejscowym zakładem utylizacyjnym zachęca uczestników sylwestrowej zabawy do tego, by nie tłukli ani nie wyrzucali butelek po spożytych napojach.

Można za to wziąć udział w czwartej już edycji "Sylwestrowego Konkursu Butelkowego" - wystarczy w dniach od 31 grudnia do 3 stycznia wrzucić do oznakowanych zielonych pojemników - rozstawionych na Targu Drzewnym, pod Zieloną Bramą i przy molo w Brzeźnie.

bESqwnPN

W każdej butelce należy umieścić kartkę identyfikującą uczestnika zabawy. Osoby wylosowane otrzymają nagrody.

Podczas zeszłorocznej sylwestrowej akcji ekologicznej zebrano ponad 2 tys. sztuk butelek szklanych.

Plenerową imprezę sylwestrową zorganizowano także w Gdyni na Skwerze Kościuszki. Wystąpią tam trójmiejski Detko Band grający standardy jazzowe, Paweł Stasiak z zespołem Papa D oraz Norbi. (PAP)

rop/ fit/

bESqwnQi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)