Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mysłowice: Fałszywy lekarz okradł pacjentów

0
Podziel się

Udający lekarza 48-latek okradł trzech pacjentów szpitala w Mysłowicach.
Mężczyzna, który przywiózł do szpitala swoją partnerkę, włożył lekarski fartuch i w przebraniu
wchodził do szpitalnych sal. Był pijany - podała w czwartek śląska policja.

bEhrJqjV

Udający lekarza 48-latek okradł trzech pacjentów szpitala w Mysłowicach. Mężczyzna, który przywiózł do szpitala swoją partnerkę, włożył lekarski fartuch i w przebraniu wchodził do szpitalnych sal. Był pijany - podała w czwartek śląska policja.

48-latek przyjechał do Szpitala Miejskiego nr 2 w Mysłowicach nocą, razem ze swoją partnerką. Kobieta miała wcześniej zabieg, po powrocie do domu zaczęła krwawić i musiała być ponownie przewieziona do szpitala.

"Mężczyzna, który z nią przyjechał postanowić skorzystać z okazji. Kiedy lekarze i pielęgniarki zajmowali się kobietą, zabrał wiszący fartuch lekarski i udał się na +obchód+" - powiedział PAP młodszy aspirant Daniel Sadowski z mysłowickiej policji.

bEhrJqjX

Złodziej zdążył okraść trzech pacjentów. Gdy jeden z nich zorientował się, co się dzieje, zaalarmował personel i innych pacjentów. Mężczyzna próbował uciekać, ale miał problemy z trafieniem do wyjścia. Udało się go zatrzymać, a badanie wykazało, że ma 2,6 promila alkoholu w organizmie.

"Gdy dotarł do izby przyjęć i już widział drogę ucieczki, został zatrzymany przez policjantów, którzy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia przyjechali do szpitala" - relacjonował Sadowski.

Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przy sobie trzy skradzione telefony komórkowe. Złodziej wyraził skruchę i zgłosił chęć dobrowolnego poddania się karze. Był wcześniej karany, m.in. za kradzieże. (PAP)

kon/ abr/ mag/

bEhrJqky
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)