Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Niemcy: Trzy osoby zginęły w wypadku polskiego mikrobusu

0
Podziel się

Trzy osoby zginęły w niedzielę w wypadku polskiego mikrobusu na autostradzie
A 30 w okolicach Salzbergen na terenie Dolnej Saksonii. Sześć osób zostało ciężko rannych -
poinformowała PAP rzeczniczka policji w Osnabrueck.

bEpDqlgB

Trzy osoby zginęły w niedzielę w wypadku polskiego mikrobusu na autostradzie A 30 w okolicach Salzbergen na terenie Dolnej Saksonii. Sześć osób zostało ciężko rannych - poinformowała PAP rzeczniczka policji w Osnabrueck.

Do wypadku doszło około godz. 3 nad ranem w niedzielę. Jak powiedziała rzeczniczka policji Anke Debekken, mikrobus wpadł na jadący przed nim samochód ciągnący przyczepę z żaglówką na włoskiej rejestracji. Oba pojazdy jechały w kierunku Holandii.

Kobieta i mężczyzna znajdujący się w pojeździe zginęli na miejscu. Jedna z ciężko rannych pasażerek zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Sześć ciężko rannych osób przebywa w szpitalach. Dwie inne osoby odniosły lekkie obrażenia.

bEpDqlgD

Według policji mikrobus pochodził z Poznania. Rzeczniczka nie potrafiła podać nazwy przedsiębiorstwa turystycznego, do którego należał pojazd.

Przyczyna wypadku nie jest na razie znana. "Mikrobus wpadł na jadący przed nim pojazd z pełnym impetem, nie hamując" - sprecyzowała rzeczniczka policji. (PAP)

lep/ cyk/ woj/

bEpDqlhe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)