Notowania

wiadomości
16.04.2013 09:46

Niemcy: Westerwelle: wybuchy w Bostonie tragedią

Niemiecki minister spraw zagranicznych Guido Westerwelle określił mianem tragedii wybuchy podczas maratonu w Bostonie, które spowodowały śmierć co najmniej trzech osób, i dodał, że jest tym wydarzeniem "głęboko zaszokowany".

Podziel się
Dodaj komentarz

*Niemiecki minister spraw zagranicznych Guido Westerwelle określił mianem tragedii wybuchy podczas maratonu w Bostonie, które spowodowały śmierć co najmniej trzech osób, i dodał, że jest tym wydarzeniem "głęboko zaszokowany". *

"To, co miało być tradycyjnym, radosnym wydarzeniem sportowym dla dziesiątków tysięcy biegaczy i setek tysięcy widzów z Bostonu i z całego świata, stało się tragedią" - oświadczył Westerwelle we wtorek w Berlinie. Szef niemieckiej dyplomacji przekazał wyrazy współczucia rodzinom oraz przyjaciołom ofiar i wyraził nadzieję na szybki powrót do zdrowia rannych.

"Życzyłbym sobie, by wdrożone śledztwo doprowadziło do szybkiego wykrycia odpowiedzialnych (za wybuchy)" - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej niemieckiego MSZ. (PAP)

lep/ mmp/ ro/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz