Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nowa strona internetowa kancelarii premiera

0
Podziel się

Od środy działa nowa strona internetowa kancelarii premiera. Główne zmiany
to: więcej multimediów (zdjęć, plików wideo), powiązanie z witrynami społecznościowymi i bardziej
kolorowa grafika. W nowym serwisie będzie można też oglądać transmisje i wideorelacje z wystąpień
premiera.

bEgpvzDV

Od środy działa nowa strona internetowa kancelarii premiera. Główne zmiany to: więcej multimediów (zdjęć, plików wideo), powiązanie z witrynami społecznościowymi i bardziej kolorowa grafika. W nowym serwisie będzie można też oglądać transmisje i wideorelacje z wystąpień premiera.

Nowy serwis www.kprm.gov.pl w porównaniu ze swoim poprzednikiem jest bardziej dynamiczny. Kolejna zmiana to dołączenie odnośników do serwisów społecznościowych: Facebooka, Twittera i Blip oraz odnośnik do kanału kancelarii premiera w serwisie YouTube.

Na stronie internetowej jest też filtr, dzięki któremu można odnaleźć zamieszczane informacje według dat, ale także z podziałem na wydarzenia i ich głównych bohaterów. Możliwe jest też śledzenie nowości w serwisie za pośrednictwem podstron osobnych dla poszczególnych kategorii takich jak: zdjęcia, wideo czy wywiady.

bEgpvzDX

Informacje w serwisie podzielono na takie kategorie jak: premier, rząd, kancelaria premiera. Osobną podstronę ma centrum prasowe. W porównaniu ze starą wersją zamieszczono tu więcej materiałów multimedialnych: zdjęć i filmów.

Na stronie uruchomiono też możliwość mailowego kontaktu z premierem. Każdy może napisać list do Donalda Tuska, podając imię, nazwisko i adres mailowy. Przygotowano także udogodnienia dla mediów. Każdy dziennikarz może zamówić bezpłatny serwis sms z najnowszymi informacjami o działaniach rządu; może też za pomocą specjalnego formularza umówić się na wywiad z szefem rządu

Konferencje i wystąpienia premiera będą transmitowane na nowej stronie i będzie je można oglądać "na żywo". (PAP)

mrr/ ura/ jra/

bEgpvzEy
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)