Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Opole: Zatrzymano handlarzy narkotyków

0
Podziel się

Policja i funkcjonariusze CBŚ z Opola zatrzymali handlarzy narkotyków. W akcji
w centrum miasta uczestniczyło kilkunastu uzbrojonych funkcjonariuszy. Zatrzymani wprowadzili do
obrotu ok. 10 kg narkotyków - powiedział w czwartek PAP rzecznik opolskiej policji.

bEhPZgRh

Policja i funkcjonariusze CBŚ z Opola zatrzymali handlarzy narkotyków. W akcji w centrum miasta uczestniczyło kilkunastu uzbrojonych funkcjonariuszy. Zatrzymani wprowadzili do obrotu ok. 10 kg narkotyków - powiedział w czwartek PAP rzecznik opolskiej policji.

Trzech mężczyzn zatrzymano jednego dnia w trzech różnych punktach miasta. "Każdorazowo była to dynamiczna akcja. Podejrzani byli zaskoczeni i nie stawiali oporu" - powiedział nadkom. Maciej Milewski. Dodał, że w operację zaangażowanych było kilkunastu funkcjonariuszy policji i CBŚ.

"Z naszych informacji wynikało, że mężczyźni nie będą uzbrojeni. Każdy z nich jednak - oprócz swojej działalności przestępczej - trenował sporty walki, walczył na ringu i dorywczo ochraniał kluby rozrywkowe" - dodał rzecznik.

bEhPZgRj

Rozpracowywanie gangu handlarzy narkotyków trwało od 2010 roku. Policjanci ustalili m.in. trzech mężczyzn, którzy uczestniczyli w obrocie znaczną ilością środków odurzających. "Ustaliliśmy że mężczyźni przyczynili się do wprowadzenia do obrotu łącznie 10 kilogramów amfetaminy i marihuany" - relacjonował Milewski.

Za zarzucane czyny mężczyznom grożą kary do 10 lat więzienia.(PAP)

jsz/ pz/

bEhPZgRK
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)