Notowania

wiadomości
02.01.2013 09:47

Opolskie: Jedna ofiara śmiertelna pożaru w Niemodlinie

58-latek poniósł śmierć w wyniku pożaru, który wybuchł w nocy z wtorku na środę w czterokondygnacyjnym budynku w Niemodlinie; mężczyzna zmarł w drodze do szpitala. Z budynku ewakuowano 12 osób - poinformowała opolska policja.

Podziel się
Dodaj komentarz

*58-latek poniósł śmierć w wyniku pożaru, który wybuchł w nocy z wtorku na środę w czterokondygnacyjnym budynku w Niemodlinie; mężczyzna zmarł w drodze do szpitala. Z budynku ewakuowano 12 osób - poinformowała opolska policja. *

Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Według straży osiem osób zostało lekko poszkodowanych - w tym dwójka dzieci i jeden ze strażaków biorących udział w akcji. "Żadna z osób poszkodowanych nie trafiła do szpitala" - powiedział dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej mł. kpt. Łukasz Olejnik.

Z budynku, w którym doszło do pożaru, ewakuowano 12 osób - poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu nadkom. Piotr Grudziecki.

Służby komunalne sprawdzą, które z mieszkań nadają się do zamieszkania. "Po tym przeglądzie zostaną podjęte decyzję o ewentualnym przekazaniu ewakuowanym rodzinom lokali zastępczych, którymi dysponujemy" - powiedział PAP dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Niemodlinie Adam Piętka. (PAP)

kat/ abr/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz