Notowania

wiadomości
11.03.2014 12:34

Opolskie: Odblokowano DK 94, poszkodowanych w sumie 10 osób

# dochodzi informacja o odblokowaniu drogi i większej liczbie poszkodowanych #

Podziel się
Dodaj komentarz

# dochodzi informacja o odblokowaniu drogi i większej liczbie poszkodowanych #

11.03. Strzelce Opolskie (PAP) - Policja przywróciła ruch na drodze krajowej 94, gdzie we wtorek rano - na skrzyżowaniu DK nr 94 z ulicą Cementową pod Strzelcami Opolskimi - doszło do zderzenia autobusu i samochodu osobowego. Liczba poszkodowanych wzrosła do 10 osób.

Jak relacjonował PAP dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu nadkom. Marcin Hipolit, do zderzenia autobusu, który przewoził ok. 50 osób, z osobowym mercedesem doszło we wtorek chwilę po godz. 8. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że 41-letnia kobieta kierująca mercedesem nie ustąpiła pierwszeństwa przy skręcie w lewo i wymusiła pierwszeństwo na nadjeżdżającym z naprzeciwka autobusie.

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich st. sierż. Katarzyna Nowak tuż po wypadku informowała, że do szpitala w związku z tym zdarzenie przewieziono sześć osób - czterech pasażerów autobusu, kobietę kierującą samochodem osobowym oraz pasażera mercedesa. W południe podała, że liczba poszkodowanych zwiększyła się do dziesięciu. "Trzy spośród nich pozostały w szpitalu" - dodała. (PAP)

kat/ abr/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz