Notowania

sytuacja we francji
18.01.2014 20:05

Pierwsza Dama Francji wyszła ze szpitala

Pałac Elizejski wciąż nie wydał żadnego komunikatu w związku z wyjściem Pierwszej Damy ze szpitala

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jackolan1/CC BY-SA 3.0/Wikipedia)

_ Paris Match _, dla którego pracuje Valerie Trierweiler, podaje, że po opuszczeniu szpitala, życiowa partnerka prezydenta Francji uda się teraz do rezydencji pod Wersalem, by odpocząć.

48-letnia Trierweiler trafiła do paryskiego szpitala Pitie-Salpetriere nazajutrz po opublikowaniu rewelacji plotkarskiego magazynu _ Closer _, zarzucającego Hollande'owi romans z aktorką Julie Gayet.

W sobotę Pałac Elizejski nie wydał żadnego komunikatu w związku z wyjściem Pierwszej Damy ze szpitala; żadnych komentarzy nie udzieliło też otoczenie samej Trierweiler.

Tygodnik _ Paris Match _ podał, że wyjedzie ona do _ La Lanterne _, dawnego pawilonu myśliwskiego położonego w pobliżu kompleksu pałacowego w Wersalu, który służy za oficjalną rezydencję prezydenta.

W czwartek wieczorem prezydent, który nie zdementował oficjalnie informacji o swoim romansie, odwiedził Trierweiler w szpitalu.

Valerie Trierweiler, nieznana szerzej przed wyborami prezydenckimi w 2012 roku, jest dwukrotnie rozwiedziona i ma troje dzieci. Jej początki u boku Hollande'a nie były łatwe. Źle zostało odebrane jej zaangażowanie przed wyborami parlamentarnymi po stronie wyborczego rywala Segolene Royal. Opinia publiczna uznała to za przejaw załatwiania przez nią osobistych porachunków z byłą towarzyszką życia Hollande'a.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: sytuacja we francji, francja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz