Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lepper
04.08.2007 09:15

Piskorski: Lepper będzie w sobotę po południu w Częstochowie

Według rzecznika Samoobrony Mateusza Piskorskiego, przewodniczący partii Andrzej Lepper będzie popołudniu w Częstochowie.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Według rzecznika Samoobrony Mateusza Piskorskiego, przewodniczący partii Andrzej Lepper będzie popołudniu w Częstochowie. *

Według sobotniej "Rzeczypospolitej" Lepper ma na Jasnej Górze, wspólnie z politykami Ligi Polskich Rodzin, spotkać się z o. Tadeuszem Rydzykiem.

Piskorski powiedział PAP, że nic nie wie jakoby Lepper miał się spotkać z o. Rydzykiem.

"(Andrzej Lepper) Wizytę planuje owszem, ale nic mi nie wiadomo, jakoby miał tam mieć spotkanie z ojcem Rydzykiem" - powiedział rzecznik Samoobrony.

Zapytany przez PAP wiceszef LPR Wojciech Wierzejski nie wykluczył, że w sobotę dojdzie w Częstochowie do spotkania przedstawicieli Ligi z przewodniczącym Samoobrony. Według Wierzejskiego, szef LPR Roman Giertych wrócił już z urlopu.

Lepper w piątek opuścił szpital - gdzie przebywał od kilku dni - aby w niedzielę wziąć udział w posiedzeniu Rady Krajowej Samoobrony, która ma podjąć decyzję w sprawie wycofania z rządu rekomendowanych przez partię ministrów. (PAP)

Tagi: lepper, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz