Notowania

wypadki drogowe
20.05.2013 16:45

Po wypadku utrudnienia na autostradzie A2 w kierunku Warszawy

Kierowcy mogą napotkać utrudnienia na 373 km (Łódzkie) autostrady A2 w kierunku Warszawy. W gminie Dmosin doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarówki; ruch odbywa się jednym pasem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

*Kierowcy mogą napotkać utrudnienia na 373 km (Łódzkie) autostrady A2 w kierunku Warszawy. W gminie Dmosin doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarówki; ruch odbywa się jednym pasem. *

Jak poinformował PAP Adam Kolasa z łódzkiej policji do wypadku doszło po południu na 373 kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy, na odcinku w gminie Dmosin.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe i ciężarówka. Prawdopodobnie podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu kierujący vw caddy uderzył w audi, a ten z kolei w jadącą w tym samym kierunku ciężarówkę.

_ - Kierowca auta ciężarowego chcąc uniknąć eskalacji zdarzenia, wjechał w bariery ochronne, przebił je i stoczył się z nasypu. Kierowcy udzielana jest pomoc medyczna _ - relacjonował Kolasa.

Droga w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana. Jak zaznaczył Kolasa, obecnie ruch odbywa się jednym pasem.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielki karambol w Hiszpanii. Są ranni Co najmniej 13 osób zostało rannych w rezultacie karambolu z udziałem 45 samochodów na autostradzie w regionie Castilla-y-Leon na północy Hiszpanii.
Śmiertelny wypadek. Autostrada zablokowana Autostrada A4 w kierunku Katowic została zablokowana po śmiertelnym wypadku, do którego doszło na 222 km przy zjeździe Prądy (Opolskie).
Poważny wypadek. 8 osób poszkodowanych Osiem osób trafiło do szpitali po wypadku busa, do którego doszło w okolicach miejscowości Brzezinka Średzka (Dolnośląskie) na drodze wojewódzkiej nr 336.
Tagi: wypadki drogowe, autostrada, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz