Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
17.02.2013 15:56

Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 3

Po zderzeniu trzech aut nieprzejezdna jest droga krajowa numer 3 pomiędzy Legnicą a Lubinem (Dolnośląskie). W wypadku zostały ranne dwie osoby.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Redos/Reporter)

Po zderzeniu trzech aut nieprzejezdna jest droga krajowa numer 3 pomiędzy Legnicą a Lubinem (Dolnośląskie). W wypadku zostały ranne dwie osoby.

Jak powiedział rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski, w wypadku uczestniczyły dwa auta osobowe i ciężarówka. - _ Dwie osoby odniosły obrażenia. Jedna z nich została zabrana do szpitala śmigłowcem _ - powiedział rzecznik.

Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna. Policja wytyczyła objazdy przez miejscowości Niemstów, Miłosna, Miłoradzice, Raszówka, Karczowiska i dalej do Legnicy. Objazd w stronę Lubina przez miejscowości Karczowiska, Raszówka, Miłoradzice, Niemstów i drogą krajową nr 36 do Lubina.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolizje na A4. Trasa na Wrocław zablokowana Na odcinku kilkudziesięciu kilometrów autostrady A4 między Legnicą a Wrocławiem w kierunku stolicy Dolnego Śląska doszło do kilkunastu kolizji.
Dwa tiry wpadły do rowu. Droga zablokowana Dwa tiry wpadły do rowu. Kierowcy nie opanowali pojazdów na oblodzonej drodze.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz