Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pod halą KDT spokojnie

0
Podziel się:

#
dochodzi wypowiedź rzeczniczki Krajowej Rady Komorniczej
#

# dochodzi wypowiedź rzeczniczki Krajowej Rady Komorniczej #

22.07. Warszawa (PAP) - Pod halą Kupieckich Domów Towarowych, do której wkroczył we wtorek komornik, w środę rano jest spokojnie. Teren wokół hali został otoczony metalowymi barierkami, przy których są strażnicy miejscy. W odwodzie stoi ok. 20 radiowozów policji.

Jak powiedział PAP jeden ze strażników miejskich, w nocy także było spokojnie.

Reprezentujący KDT w mediach Damian Grabiński powiedział PAP, że zarząd spółki przed południem spotka się z kupcami w pobliżu hali. Na spotkaniu omawiane mają być dalsze działania kupców i kwestia przyszłości spółki.

Rzecznika Krajowej Rady Komorniczej Iwona Karpiuk-Suchecka powiedziała PAP, że komornik nadal przebywa wewnątrz hali. Jego postępowanie w środę ma się zakończyć; rzeczy pozostawionych przez kupców pilnować będzie powołany przez komornika dozorca. "Majątek pozostały wewnątrz hali będzie wydawany właścicielom. Komornik spotka się dziś w tej sprawie z przedstawicielami miasta" - powiedziała.

We wtorek, podczas postępowania komornika, który w imieniu miasta odzyskał teren zajmowanej od początku roku nielegalnie przez kupców hali, doszło do starć towarzyszącej mu ochrony, straży miejskiej i policji z kupcami i przybyłymi w okolice hali chuliganami.(PAP)

mca/ itm/ mow/

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)