Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sokółka
20.03.2013 09:48

Podlaskie: Wybuch w Sokółce. Jedna osoba w szpitalu

Jedna osoba ranna, nawet kilkanaście garaży uszkodzonych, co najmniej pięć zniszczonych samochodów - taki jest bilans eksplozji, do której doszło w Sokółce (Podlaskie).

Podziel się
Dodaj komentarz
(arekolek/CC/Flickr)

Jedna osoba ranna, nawet kilkanaście garaży uszkodzonych, co najmniej pięć zniszczonych samochodów - taki jest bilans eksplozji, do której doszło rano w Sokółce (Podlaskie). Przyczyna wybuchu nie jest na razie znana - poinformowała straż pożarna.

Rzecznik podlaskich strażaków Marcin Janowski powiedział, że zdarzenie miało miejsce w ciągu murowanych garaży. Wszystko wskazuje, że do eksplozji i małego pożaru doszło w jednym z nich.

Strażacy wciąż są na miejscu i sprawdzają kolejne garaże, ale ze wstępnych oględzin wynika, iż eksplozja była tak silna, że uszkodzonych jest kilkanaście garaży.

Według informacji policji, ciężko ranny został 22-letni Białorusin, który trafił do szpitala. _ - Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, ustalane są jego przyczyny i okoliczności _- powiedziała PAP oficer prasowy policji w Sokółce Marta Rudź.

Czytaj więcej w Money.pl
Tak krwawego zamachu nie było tam od lat Wśród ofiar eksplozji w stolicy Libanu, jest szef wywiadu tego kraju. Wybuchnie kolejna wojna domowa?
Eksplozja w składzie amunicji. Są ofiary Co najmniej 25 tureckich żołnierzy zginęło, a czterech zostało rannych w rezultacie potężnego wybuchu w składzie amunicji, do którego doszło wieczorem w mieście Afyon na zachodzie kraju.
Eksplozja w ABW. Ujawniają co wybuchło W jednej z kas pancernych wybuchł materiał wybuchowy.
Tagi: sokółka, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz