Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Podlaskie: Zatrzymani podejrzewani o zabójstwo kobiety w Augustowie

0
Podziel się

Podlaska policja zatrzymała dwóch mężczyzn
podejrzewanych o zabójstwo pół roku temu młodej kobiety w
Augustowie (podlaskie). Zwłoki kobiety znaleziono w październiku w
rzece Netcie - poinformował PAP w środę Andrzej Baranowski z
zespołu prasowego podlaskiej policji.

bEhwRlCJ

Podlaska policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzewanych o zabójstwo pół roku temu młodej kobiety w Augustowie (podlaskie). Zwłoki kobiety znaleziono w październiku w rzece Netcie - poinformował PAP w środę Andrzej Baranowski z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Zatrzymani mają 20 i 23 lata, to mieszkańcy Augustowa. Jak dodał Baranowski, w środę obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do nadzorującej śledztwo Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Nad wyjaśnieniem okoliczności zbrodni pracowała specjalna grupa złożona z policjantów augustowskich a także z komendy wojewódzkiej policji w Białymstoku.

bEhwRlCL

Weryfikowano różne ślady, w styczniu policja wystosowała apel z prośbą o pomoc, publikując też portrety pamięciowe dwóch mężczyzn podejrzewanych o związek z zabójstwem, rekonstrukcję zdarzeń pokazano w telewizyjnym magazynie kryminalnym.

Zwłoki 29-letniej kobiety znaleziono 14 października ubiegłego roku w rzece Netta. Sekcja zwłok wykazała, że przed śmiercią była brutalnie bita. Obok licznych obrażeń zewnętrznych i wewnętrznych stwierdzono złamanie podstawy czaszki.

Jak podawała wówczas prokuratura, okazało się, że brutalnie pobitą kobietę wrzucono do rzeki, gdy jeszcze żyła.

Kilka dni później zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni. Okazało się jednak, że do postawienia zarzutów nie było dostatecznych dowodów. (PAP)

bEhwRlCR

rof/ wkr/ jra/

bEhwRlDm
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)